V ČR zastupuji společnost Final Draft a nabízím k prodeji její software pro psaní scénářů. Jedná se o špičkový software, který se v oboru již stal standardem a řada českých televizních redakcí již s tímto softwarem pracuje. Autorům tento software přináší tu obrovskou výhodu, že se nemusejí zabývat formou, ale mohou se plně soustředit jen na obsah. Vzhled scénáře, aby odpovídal profesním standardům, zajistí Final Draft sám.

Produkcím software nabízí mnoho pomocných instrumentů pro přípravu a plánování výroby, takže velmi urychluje všechny přípravné práce.

Televizím a producentským společnostem jsou nabízeny tzv. multi level licence, které umožňují velmi pohodlné obhospodařování všech licencí přes elektronický účet na internetu. Je tak možné licence půjčovat různým autorům a po ukončení jejich práce na projektu, odebrat licence opět zpět (a to aniž by bylo nutné autora kontaktovat, není tedy možné, aby autoři software odnesli a ukradli, protože na elektronickém účtu bude zablokováno používání softwaru z jiného PC, než které na účtu majitel zadá).

Od okamžiku,kdy je platba klienta za software připsána na můj účet, garantuji dostupnost licencí do 2 pracovních dní.

Minimální počet multi level licencí k objednání je 10 kusů.

V nabídce je verze pro psaní scénářů v americkém stylu (tedy v jednom sloupci)a verze pro psaní scénářů v evropském formátu (ve dvou sloupcích, tzv. Final Draft A/V).

V případě zájmu pište na email: info(zavináč)scenare.cz nebo volejte: +420 777 066 460Poslední úprava stránky: 2014-02-04 12:56:54