Pro školy a pedagogy

Nabídka pro základní školy


Chcete dětem zpestřit a obohatit výuku předmětů souvisejících s mediální výchovou, literaturou a tvůrčím psaním (slohem)?


BESEDY:
Základní školám nabízím besedy na zajímavá témata. Besedy jsou vhodné pro 2. stupeň ZŠ, podle věku žáků je obsah a forma besedy individuálně uzpůsobena. Ideální jsou tyto besedy zejména pro 8. a 9. ročník ZŠ. Nejčastěji se jedná o tyto tématické okruhy besed:

- Periodický tisk v ČR a jak tento svět skutečně funguje?

- Co je to vlastně televize?

- Co je to vlastně film?

- Co má společného novinařina (žurnalistika) a public relations?

- Co je to public relations?

- Nejpalčivější otázky reklamy a jak reklama ovlivňuje literaturu a

kinematografii?

- Život autora v každodenní praxi (kdo je to novinář, spisovatel a scenárista)


Pokud se beseda uskuteční v budově vaší školy, má pevnou cenu 1 800,- Kč (1500,-Kč + 20% DPH) a trvá 2 školní vyučovací hodiny (90 minut). V ceně je má doprava do Vaší školy a zpět, devadesátiminutový program složený z přednášky a následné diskuse a pokud si to téma besedy vyžaduje, pak také dovoz ukázkových materiálů pro studenty a odvezení materiálu po besedě (v některých případech včetně promítání filmových ukázek apod).

Pokud o besedu máte zájem, ale nemůže se z jakýchkoliv důvodů konat v budově Vaší školy (nebo potřebujete aby studenti odešli mimo budovu školy), jsem schopná pro Vás vše připravit v Kulturním Centru Zahrada, na Praze 4 u stanice metra Chodov. Tam pronajmu přiměřeně velké prostory a beseda se v takovém případě uskuteční v prostorách jmenovaného kulturního centra. V takovém případě bude cena besedy závislá od počtu studentů, které nahlásíte při objednávce (podle toho já objednám různě velké prostory):

20 až 35 účastníků besedy = 1 900,-Kč
36 až 50 účastníků besedy = 2 700,-Kč
180 až 200 účastníků besedy = 7 500,-Kč


V případě zájmu objednávejte buď telefonicky na čísle 777 066 460 nebo emailem: info(zavináč)TvurciPsani.cz
Poslední úprava stránky: 2014-10-16 10:53:10