Hlavní aktuality stránek

NOVINKA - PROGRAM MINI V ONLINE KURZU!


Od 16.12 2010 je nově v nabídce studijních programů pro online kurz tvůrčího psaní také program MINI. Pokud patříte mezi zájemce, kteří upřednostňují samostudium, mohl by tento program být pro vás tím ideálním řešením!INFORMACE O STUDIJNÍM PROGRAMU MINI

Tento program je nejmenším studijním programem a je určen zejména těm, kteří upřednostňují samostudium a netrvají na pravidelném zasílání domácích úkolů. Cena programu MINI je 360,-Kč měsíčně (300,-Kč + 60,-Kč DPH) a garantuje vám:

1)Nonstop přístup k lekcím po celou dobu studia a to i v době přerušení studia.

2)Maximálně 1 opravený domácí úkol do kalendářního měsíce.

3)Maximálně 1 konzultace po emailu týdně.

4)Při optimálním tempu studia 1 lekce za měsíc (1 domácí úkol do měsíce), zaplatíte za online kurz tvůrčího psaní celkové kurzovné ve výši cca 10 800,-Kč, protože budete studovat 30 měsíců.

5)Nonstop přístup do redakčního fóra a to i v době přerušeného studia.

6)Při vypracování všech domácích úkolů získání certifikátu o absolvování kurzu.

Pokud se rozhodnete program MINI kdykoliv během studia ukončit a nedostudovat, stačí jen neuhradit kurzovné na další měsíc a oznámit emailem ukončení studia. Ukončení studia je vždy nutné oznámit do 20. dne v měsíci na měsíc následující, jinak je kurzista povinen uhradit ještě kurzovné za další studijní měsíc (tedy například nejpozději 20.3 musíte oznámit, že od 1.4 již nebudete dál studovat).Typický uživatel: Kurzista, který spoléhá v prvé řadě sám na sebe a vyhovuje mu zejména forma samostudia. Proto vítá možnost 1 emailové konzultace týdně, ale navadí mu, že měsíčně může zaslat k hodnocení jen 1 domácí úkol. Z jakéhokoliv důvodu nechce hradit studium vyšší částkou předem, i když by celkově ušetřil. Možná to dělá i proto, že si zatím není sám sebou jist a chce si studium jen ozkoušet a teprve po několika měsících se definitivně rozhodnout pro konkrétní studijní program. Proto volí nejnižší měsíční platbu za studium. Vyhovuje mu, že může kdykoliv studium ukončit a nepropadnou mu žádné peníze. Stejně tak mu vyhovuje, že si může kdykoliv dát přestávku formou přerušení studia.

Upozornění: Tento program sice na první pohled vypadá jako nejlevnější, ale vůbec tomu tak není. Platíte sice menší kurzovné, ale celkové kurzovné, které zaplatíte za absolvování celého kurzu (při optimálním studijním tempu) je nejvyšší ze všech čtyř studijních programů. Proto zvažujte velmi důkladně, zda se vám zrovna tento program skutečně vyplatí.

SHRNUTÍ - KOLIK TEDY ZAPLATÍTE ZA ABSOLVOVÁNÍ CELÉHO KURZU V JEDNOTLIVÝCH PROGRAMECH?
(Vychází se z optimálního studijního tempa uvedeného v závorce.)KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ ONLINE (30 LEKCÍ):

program STANDARD BONUS /12 měsíců času na 30 lekcí/: 6600,-Kč vč. DPH

program STANDARD /optimální studijní tempo 1 lekce týdně, kurzista zvládne kurz za 8 měsíců/: 7 680,-Kč vč. DPH

program EKONOMIK /optimální studijní tempo 2 lekce měsíčně, kurzista zvládne kurz za 15 měsíců/: 9 000,-Kč vč. DPH

progam MINI /optimální studijní tempo 1 lekce měsíčně, kurzista zvládne kurz za 30 měsíců/: 10 800,-Kč vč. DPH


Poslední úprava stránky: 2010-12-16 13:30:07