Hlavní aktuality stránek

MÁTE TALENT?


Píšete? Toužíte vydat svou první knížku? Máte talent? Nebo byste možná rádi zjistili, jestli ho skutečně máte? Spisovatelka a scenáristka Markéta Dočekalová přebírá portál WWW.MAMTALENT.CZ a zřizuje literární agenturu MÁM TALENT, jejímž cílem je vyhledávání talentovaných autorů!


Od září 2012 přebírá Markéta Dočekalová portál www.mamtalent.cz zaměřený na vyhledávání talentovaných autorů. Provozovat tento portál bude její LITERÁRNÍ AGENTURA MÁM TALENT a cílem bude vyhledávání nadějných autorů, jejich zastupování na českém knižním trhu a snaha o vydávání jejich rukopisů (prvotin).

Pokud tedy již máte hotový rukopis v šuplíku, rozhodně neváhejte a buď ho přímo vložte na portál, nebo ho nabídněte přímo zasláním emailu na adresu info(zavináč)TvurciPsani.cz (prosím neposílejte hned rukopis, kontaktujte Markétu Dočekalovou emailem a ona Vám řekne, co a jak máte udělat). V každém případě na tomto portálu najdete mnoho zajímavých informací pro každého začínajícího autora a můžete zde také získávat zpětnou vazbu na svou tvorbu. Podrobnější informace najdete přímo na portálu www.mamtalent.cz v pravidlech (až úplně dole na stránce klikněte na heslo "pravidla").

Činnost agentury a portálu www.mamtalent.cz bude samozřejmě propojena s kurzy tvůrčího psaní Markéty Dočekalové, takže pokud například potřebujete svůj rozepsaný rukopis pod odborným vedením zdárně dokončit, stále je v nabídce tzv. ONLINE INDIVIDUÁLNÍ KURZ, který je zaměřen právě na dokončení rukopisu k vydání. Více informací najdete opět v MENU v sekci KURZY (menu - kurzy - tvůrčí psaní - individuální kurz).

Všem začínajícím autorům zdar a na viděnou na portálu www.mamtalent.cz
Poslední úprava stránky: 2012-08-30 19:23:17