Hlavní aktuality stránek

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK!


Vybíráte dárek pro někoho, kdo rád píše? Nehledejte, už jste našli! Kolik za dárek utratíte, to záleží čistě na Vás. A co si obdarovaný vybere, záleží zase jen a jen na něm!


Nabízím Vám možnost zakoupit si vánoční dárkovou poukázku na veškeré kurzy, které na těchto stránkách nabízím. O hodnotě poukázky rozhodujete sami. Jedinou podmínkou je, že musí být v násobcích stokorun. Tedy může například mít hodnotu: 100, 200, 300 nebo třeba 1000, 1500, 2000Kč apod.

Obdarovaný pak poukázku použije ke koupi kurzu nebo k jeho částečné úhradě.

Obchodní podmínky:

- Platnost poukázky je 1 rok od data koupě poukázky. Pokud není poukázka uplatněna do jednoho roku od zakoupení, její hodnota bez náhrady propadá.

- Poukázku v žádném případě není možné vyměnit za peníze, může být použita jen a výhradně k nákupu kurzů tvůrčího psaní nabízených na www.TvurciPsani.cz

- Je třeba počítat s tím, že nabízené kurzy se obsazují rychle a proto je nutné vybírat a objednávat včas. Doporučuji nejpozději 4 měsíce před koncem platnosti poukázky. Při výběru na poslední chvíli nemusí být již dostatečný výběr z kurzů, neboť jich bude mnoho obsazených.

- Poukázka bude dodána na pěkném dárkovém papíře a doručena poštou na dobírku na adresu objednavatele. Poštovné i dárkový papír jsou zdarma.

- Včasné doručení pod vánoční stromeček mohu garantovat jen u objednávek uskutečněných nejpozději do 15. 12. 2016 včetně.

- Poukázku je možné zakoupit i tzv. na poslední chvíli, což je v době po 15. prosinci. V takovém případě bude poukázka zaslána jako oskenovaný obrázek emailem a objednavatel sám musí zajistit její vytištění. V takovém případě nenesu odpovědnost za kvalitu papíru a tisku. Poukázku odesílám emailem ihned po připsání její ceny na můj účet.

PŘEJI VŠEM KLIDNÝ ADVENT!
Poslední úprava stránky: 2017-05-26 13:14:42