Veřejné kurzy - obecné informace > Psaní beletrie (literatura fikce)

V oboru TVŮRČÍ PSANÍ vám nabízím následující kurzy. Detailní informace o každém z nich najdete v článcích níže:Aktuality / Články
<< předchozí    strana: 1|2|    další >>                Článků celkem: 18
Dvanáct dní na tropickém ostrově Bali, kde se snoubí tisíce let staré rituály s moderními trendy a kde múzy nespí a k tomu 15 hodin speciálního programu na podporu a rozvoj kreativity a myšlení pravou mozkovou hemisférou. Nebudou chybět ani výlety do krásných hinduistických chrámů za dechberoucí přírodou. Ubytování ve čtyřhvězdičkových bungalovech uprostřed tropické zahrady. Termín: 12. 8. - 25. 8. 2019.
Píšete knihu a hledáte svého vlastního kouče, který by vás při psaní vedl, dával vám zpětnou vazbu, upozorňoval na chyby a pomáhal vám dosáhnout cíle? Běžný individuální program je pro vás časově moc náročný? Máte málo času, ale přesto chcete psát knihu? Pak je varianta S (čili malá velikost), přesně to, co hledáte!
Máte hotovou první verzi rukopisu své knihy? Chcete nyní pod vedením zkušeného lektora na rukopisu ještě zapracovat? Nebo teprve knihu píšete a nechcete na to být sami? Pak je tento program vhodný přímo pro Vás! Nabídka se týká i práce na filmovém nebo tv scénáři. Termín: nepřetržitě po celý rok.
Vynikající kurz zaměřený na výuku dialogových technik. Celkem 20 hodin výuky. Zahájení: 1. 3. 2018.
Kurz je zaměřený na psaní beletrie. Prezenční forma s výukou jednou za čas v sobotu, ideálně tedy vhodný i pro mimopražské zájemce! Chcete napsat knihu a schází vám znalost řemesla? Víte, jaké fígle používají spisovatelé na celém světě, aby jejich kniha byla čtivá a zajímavá? Chcete vědět, jak na to? Pak je tento kurz vhodný pro Vás! POUZE 10 KURZISTŮ! VELMI INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP! Zahájení kurzu: 15. září 2018 (turnus 3/2018)
Workshop v psaní textů. Neučí se zde teorie, vše se trénuje přímo na textech. Setkáte se s dalšími autory, zjistíte, jakou kvalitu mají vaše texty a co děláte špatně. Naučíte se vyhledávat chyby ve svých textech a opravovat je. Termín zahájení: 4. 10. 2018.
Zvažujete, jestli se přihlásit do kurzu tvůrčího psaní a neumíte si představit, jak takový kurz vypadá? Nebo nevíte, zda by vám výuka Markéty Dočekalové vyhovovala? Přijďte na ukázkovou hodinu! Datum konání: 20. 6. 2017 a také 12. 9. 2017. Vždy od 18h.
ZAMĚŘENÍ: Psaní dialogů - dialogové techniky. Termín konání: 7. 7. - 14. 7. 2018
Absolvovali jste u Markéty Dočekalové kurz dialogových technik pod názvem Jak psát skvělé dialogy? Pokud ano, můžete od 24. října 2017 pokračovat ve speciálních dialogových dílnách, kde budete psaní dialogů trénovat ryze prakticky - psaním, psaním a opět psaním.
Unikátní kurz, který pořádá M. Dočekalová jen jednou ročně. Kurz pro velký úspěch a účinnost metody vyšel i knižně. Jedná se o 8 měsíců trvající docházkový kurz, který zahrnuje základy publicistiky, scenáristiky a literárních forem jako jsou povídka, novela a román. Sedmnáctiletá tradice! Zahájení kurzu 15. 10. 2018
Poslední úprava stránky: 2018-05-23 13:24:20