Veřejné kurzy - obecné informace > Scenáristika

JAK SE PÍŠE TELEVIZNÍ SERIÁL?


Zajímá vás, jak se rodí televizní seriál od prvního nápadu až k natočenému seriálovému dílu? Přednáška vás seznámí se vším, co by vás jako autora (scenáristu) mohlo zajímat a také s mnoha zajímavosti z televizního zákulisí. Termín: PŘEDNÁŠKA ZATÍM NEVYPSÁNA


Přednáška je určena všem zájemcům, kteří by se chtěli něco dozvědět o tom, jak se připravuje a vymýšlí televizní seriál. Lektorka byla jednou ze zakládajících scenáristek a dramaturgyní televizního seriálu Ulice a byla podepsána pod více než 650 jeho díly. Na poli zábavné televizní tvorby zrealizovala téměř 2000 scénářů. Naučíte se základní pravidla a dozvíte se také mnoho důležitých praktických informací. Kromě toho se také dozvíte podrobnosti o fungování televize.

PŘEDNÁŠKA SE KONÁ V KULTURNÍM CENTRU ZAHRADA OD 18,00 DO 19,30H.
ADRESA: KC ZAHRADA, Malenická 1784/2
148 00 Praha 11
Více o místu, kde se přednáška koná: ZDE

CENA: 75,-Kč.
Platit můžete buď přímo na místě, nebo si můžete své místo v sále objednat dopředu. Pokud si objednáte místo dopředu a zaplatíte vstupné předem, máte své místo závazně rezervované, a tedy jistotu, že až přijdete, nebude již vyprodáno.
OBJEDNÁVKY PŘEDEM: Pište na emailovou adresu info(zavináč)TvurciPsani.cz Obratem obdržíte instrukce k úhradě vstupného předem na účet organizátorky. Při emailové objednávce prosím nezapomeňte uvést do emailu datum a název přednášky, o kterou máte zájem.
Poslední úprava stránky: 2017-05-28 16:05:31