Foto a video galerie

Křest učebnice "Tvůrčí psaní 3"


Dne 17.12 2009 byl v literární kavárně knihkupectví Academia slavnostně pokřtěn již třetí díl úspěšné publikace "Tvůrčí psaní pro každého".


Knihu pokřtili společně režisér Dušan Klein a scenárista (a bývalý mnohaletý šéfredaktor redakce zábavy tv Nova) Ivan Rössler. Večerem provázel moderátor Jiří S. Richter a keltská harfa Jany Šouflové. Pro zvané bylo připraveno pohoštění a zajímavý kutlurní program. Podle ohlasů víme, že se večer všem velmi líbil, což je jistě vidět i z fotografií:


(Na fotce je autorka a vedle ní zleva Ivan Rössler a zprava režisér Dušan Klein.

Další fotografie:


Několik slov k publikaci:
Publikace je zaměřena na autorskou tvorbu pro televizi. Je rozdělena do tří základní částí. První seznamuje čtenáře s tím, co je to vlastně televize a jak procesy v televizi fungují. Druhá část se věnuje dramatické tvorbě a třetí tvorbě zábavných televizních pořadů. Druhá část je zakončena rozhovorem s filmovým režisérem Dušanem Kleinem a třetí část s bývalým šéfem redakce zábavy TV Nova, panem Ivanem Rösslerem. Kromě toho publikace obsahuje celou řadu velmi užitečných příloh, například: seznam producentských společností i s kontakty, ukázky scénářů, ukázku natáčecího plánu, poslední znění autorského zákona apod. Jedná se o první publikaci tohoto druhu na českém trhu. Třetí díl tak završuje úspěšnou řadu TVŮRČÍ PSANÍ PRO KAŽDÉHO, která se poprvé objevila na pultech v roce 2006 a stala se pro mnohé autory základním pomocníkem při prvních krocích v autorském psaní.

Poslední úprava stránky: 2010-05-02 10:41:02