Analýza filmového námětu


ANALÝZA FILMOVÉHO NÁMĚTUMožná jste v situaci, kdy teprve váháte, jestli začít psát svůj první filmový scénář. Máte už vymyšlený příběh, ale nejste si jistí, jestli se příběh hodí pro celovečerní film. V takovém případě je vhodné, než začnete scénář vůbec psát, objednat si dramaturgickou analýzu dějových linek a charakterů postav (analýzu námětu). Co to znamená?

Pročtu si váš námět a posoudím do jaké míry je vhodný pro filmové zpracování. Budu analyzovat kvalitu vašeho příběhu, vymyšlené dějové linky a zápletky a také charaktery vašich postav. Abych mohla tuto analýzu pro vás udělat, musíte mi odevzdat:1) Námět (vyprávění o příběhu) vašeho filmu na max. 2 strany A4. Nezapomeňte uvést komu je film určen (cílová skupina), kde se děj odehrává (lokace) a jakou plánujete jeho délku (počet minut).

2) Detailní vylíčení příběhu (povídku, filmovou povídku) včetně všech zápletek na max. 10 stran A4 (nejvýše 18 000 znaků včetně mezer)

3) Charakteristiky všech vašich postav, charakteristika hlavní postavy musí být minimálně v rozsahu 1 strany A4.Analýza obsahuje:

1) Kompletní rozbor rozložení děje do tří dějství.
2) Rozbor kvality charakterů postav a jejich vzájemných vztahů.
3) Rozbor kvality děje a jednotlivých zápletek.
4) Návrhy řešení pro nejslabší a nejproblematičtější místa námětu.
5) Hodnocení tržní hodnoty námětu (zda bude pravděpodobně dobře či špatně prodejný, proč, jak jeho atraktivitu pro prodej zvýšit apod.)CENA DRAMATURGICKÉ ANALÝZY DĚJOVÝCH LINEK A CHARAKTERŮ POSTAV ČINÍ: 3025,-Kč.

OBJEDNÁTE-LI SI TUTO DRAM. ANALÝZU OPAKOVANĚ U TÉHOŽ NÁMĚTU, CENA ČINÍ: 2178,-Kč.
(Uplatníte v případě druhé a dalších verzí téhož námětu. Neplatí pro případy, kdy si objednáváte analýzu nového námětu.)


Službu si můžete objednat v e-shopu na těchto stránkách (sekce produkty).
Poslední úprava stránky: 2014-06-26 10:03:27