Posouzení talentu


V poslední době se na mne obrací poměrně hodně mladých lidí s otázkou, zda mají talent. Psaní je baví, ale chtějí mít alespoň malou jistotu, že mají k psaní dispozice a že tudíž má smysl, aby se mu hlouběji věnovali. Na téma talentu a jeho role jsem již napsala řadu článků a proto jen stručně zopakuji: Talent jsou maximálně 3% z úspěchu. Znamená to, že talent skutečně nehraje určující roli v tom, zda se někdo stane nebo nestane úspěšným autorem. Na druhé straně je však pravda, že pokud se chcete psaní věnovat profesionálně, měli byste mít k tomu alespoň základní vlohy. Něco takového se samozřejmě velmi dobře pozná po přečtení několika vašich textů. Pokud je pro Vás tedy otázka talentu klíčová k tomu, abyste se rozhodli, zda budete do psaní investovat více svého času, peněz, píle a dřiny, můžete si nechat ode mne svůj talent posoudit. V takovém případě potřebuji od Vás získat 3 až 4 zcela různé texty. Pokud by to bylo možné, pak nejlépe


krátkou povídku do max. rozsahu 10 800 znaků včetně mezer
článek na jakékoliv téma, který byste třeba nabídli některému z internetových serverů
fiktivní dopis kamarádce nebo kamarádovi v maximálním rozsahu 3 600 znaků včetně mezer
pokud toho jste schopni, potom jednu glosu (pokud tento žánr znáte)


Do měsíce (30 kalendářních dní) vám vypracuji analýzu vašich textů, upozorním vás na slabiny a také vám napíši, co si myslím o vaší míře talentu. Nečekejte však, že vám řeknu, jestli se stanete slavným spisovatelem nebo spisovatelkou, protože vědma nejsem. Mohu jen analyzovat vaše texty a zjistit, jestli je v nich potenciál k autorské práci. Vše ostatní bude záležet už jen na vás a na štěstí.

JAK OBJEDNAT:


Pokud máte o tuto službu zájem, objednejte si ji v e-shopu na těchto stránkách (sekce produkty). Posouzení talentu obdržíte do 14 pracovních dní od připsání ceny služby na můj účet.

Cena služby: 968,-Kč
ROZHODNĚ MI ŽÁDNÉ TEXTY NEPOSÍLEJTE BEZ PŘEDCHOZÍ DOHODY! TAKOVÉ TEXTY IHNED MAŽU A ANI JE NEČTU! ČEKEJTE PROSÍM VŽDY NA MÉ VYZVÁNÍ K ZASLÁNÍ TEXTŮ!


Poslední úprava stránky: 2014-06-26 09:45:49