Názory účastníků kurzů

VÍKENDOVÉ KURZY


NÁZORY ÚČASTNÍKŮ VÍKENDOVÝCH KURZŮ


Velmi dobrá zkušenost pro každého, kdo se zajímá o literaturu, i když je třeba zatím absolutně nezkušený, protože se zde dozví množství základních informací. Poučíte se o tom, co psaní samo o sobě obnáší; že to je dřina jako každá jiná práce a nikomu to nespadne samo do klína. Všem, které to jen trochu láká bych tento kurz vřele doporučila, protože je to skvělá zkušenost, poučení a také zábava. Především se mi líbil skvělý kolektiv velmi příjemných lidí včetně vtipné, bystré a v oblasti bezkonkurenčně znalé lektorky. Uvolněná atmosféra a spousta srozumitelných a jasných informací pro naprosté začátečníky. Paní Markéta nás toho spoustu naučila i svou konstruktivní ( a ne destruktivní ) kritikou, aniž by nás vyloženě nechala se dusit a trápit nad pocitem vlastní nemožnosti, protože vždy dokázala najít na našich pokusných dílech i to dobré. (Daniela Andrlová, víkendový kurz PŘÍBĚH)

Určitě to absolvuj. Zkušenost k nezaplacení. (Mantinel, víkend PUBLICISTIKA)

Dozvíš se něco o žurnalistice od člověka, který v ní opravdu pohybuje. Dozvíš se teorii, kterou si vzápětí vyzkoušíš v praxi. Bude ti řečen jak názor lajků (tvých spolužáků), tak názor odborníka na tvou práci. (Agnieszka Ciarkowska,víkend PUBLICISTIKA)

Fajn příležitost prezentovat svou práci a získat názor jiných včetně zajímavých podnětů k zamyšlení, jak svou práci prezentovat a prodávat. Nejvíc mě potěšila osobnost lektorky - energická, příjemná, se znalostí problematiky. Otevřenost při odkrytí reálných možností uplatnění svých prací. (Radek Fiala, víkend PUBLICISTIKA)

Byl to kouzelný víkend. Člověk při něm získá novou energii, kterou by chtěl investovat do své práce. Hlavně musím poděkovat lektorce, jelikož z ní srší proud inspirace a její výklad je poutavý, což je asi základ takovéhoto kurzu. (Karolína Litschová, víkend PUBLICISTIKA)

V hodnocení školní známkou dávám 1-. Kurz splnil má očekávání. Nejvíce mě potěšila pracovní atmosféra. Každý dostal fundované informace z dané oblasti. Odjeli jsme moudřejší a šikovnější v psaní. (Ing. Otto Huřťák, víkend PSANÍ PRO TELEVIZI)

Kurz splnil mé představy a očekávání. Dávám celkovou známku 1-. Líbilo se mi množství informací z praxe. Je to kurz, který ukáže pravou tvář psaní pro televizi. (Jana Filipová, víkend PSANÍ PRO TELEVIZI)

Dávám známku 1. Mé nároky byly naprosto splněny. Potěšila mne všechna praktická cvičení, byla super. Dostalo se mi odpovědí na všechny otázky, které jsem měla. Po kurzu mám mnohem jasnější představu, jak psaní pro televizi v praxi probíhá a jaká úskalí s ním souvisejí. Oceňuji hlavně praktická cvičení. (Lenka Pastorčáková, víkend PSANÍ PRO TELEVIZI)

Hodnotím víkend známkou 1-. Mínus dávám jen kvůli té strašně upovídané paní, co se pořád na něco ptala. Jinak byl kurz skvělý. Jde pro mne o vůbec první nahlédnutí pod pokličku fungování televize uvnitř. Jaké jsou procesy realizace televizních seriálů a inscenací, jak to chodí se psaním scénářů a co je nejdůležitější o tomto vědět. (Kateřina Krbcová, víkend PSANÍ PRO TELEVIZI)

Kurz splnil mé představy. Dávám známku 1. Líbily se mi praktické rady. Celkově myslím velmi prospěšné každému, kdo se chce tvůrčímu psaní věnovat. (Jana Filipová, víkend JAK NAPSAT KNIHU aneb povídka, novela, román)

Pokud by jakýkoliv zájemce chtěl někoho z autorů výše uvedených referencí osobně kontaktovat, email předám na vyžádání.Poslední úprava stránky: 2011-02-23 17:12:28