Hlavní aktuality stránek


Na této stránce vždy najdete nejaktuálnější informace o konání kurzů, o různých slevách a akcích, o partnerských programech apod.Aktuality / Články
<< předchozí    strana: 1|2|    další >>                Článků celkem: 14
Vybíráte dárek pro někoho, kdo rád píše? Nehledejte, už jste našli! Kolik za dárek utratíte, to záleží čistě na Vás. A co si obdarovaný vybere, záleží zase jen a jen na něm!
Na stránky již byla vložena nabídka kurzů pro rok 2015. Vypsána je již i Letní škola tvůrčího psaní a rovněž datum zahájení pro Velký kurz tvůrčího psaní. Vše najdete v MENU v nabídce kurzů.
Komplexní nabídka kurzů a vzdělávacích programů se objeví na těchto stránkách nejpozději do konce ledna 2014. Letos přináší Markéta Dočekalová i mnoho novinek!
13.1. 2013 byla na těchto stránkách zveřejněna kompletní nabídka kurzů pro rok 2013.
Další student Markéty Dočekalové křtí knihu! Novinka měsíce prosince 2012.
Píšete? Toužíte vydat svou první knížku? Máte talent? Nebo byste možná rádi zjistili, jestli ho skutečně máte? Spisovatelka a scenáristka Markéta Dočekalová přebírá portál WWW.MAMTALENT.CZ a zřizuje literární agenturu MÁM TALENT, jejímž cílem je vyhledávání talentovaných autorů!
Na stránkách jsou již zveřejněny termíny kurzů pro rok 2012!
Také jste si všimli, že nakladatelství Fragment vyhlásilo soutěž HLEDÁ SE AUTOR? I moji kurzisté se soutěže zúčastnili. A dosáhli úžasných úspěchů!
(Aktualita publikována 25.1 2011) Je tu absolutní hit! Víte, co je to abeceda začínajícího autora? Že ne? To je přeci taková malá násobilka, nebo-li to, co by měl každý začínající autor znát, aby se mu začínalo lépe. Emailový seriál Rada týdne pro autora je prvním seriálem z edice ABECEDA ZAČÍNAJÍCÍHO AUTORA, kterou dnešním dnem tyto stránky uvádějí v život. Časem vám nabídnu ještě další zajímavé seriály. A co je na tom všem úplně nejlepší? Že vás to nebude stát vůbec nic, než chvilku času při objednávce. Seriál je totiž naprosto zdarma!
Od 16.12 2010 je nově v nabídce studijních programů pro online kurz tvůrčího psaní také program MINI. Pokud patříte mezi zájemce, kteří upřednostňují samostudium, mohl by tento program být pro vás tím ideálním řešením!
Poslední úprava stránky: 2018-05-23 13:22:21