Veřejné kurzy - obecné informace > Psaní beletrie (literatura fikce)

V oboru TVŮRČÍ PSANÍ vám nabízím následující kurzy. Detailní informace o každém z nich najdete v článcích níže.

Pozor, to, co vidíte na stránce, nemusí být kompletní nabídka kurzů. Nezapomeňte si vždy kliknout na další stránku - v tmavě šedém proužku nad nabídkou kurzů jsou čísílka, označující stránky. Jste nyní na straně 1, pro další nabídku kurzů klikněte na stranu 2 a tak dále. Děkuji.Aktuality / Články
<< předchozí    strana: 1|2|    další >>                Článků celkem: 16
Workshop vhodný pro začínající autory, kteří s psaním začínají a zatím se neměli možnost seznámit s literární řemeslem. Úvod do tvůrčího psaní pro všechny náctileté bez větších zkušeností. Pro účastníky od 14 do 18 let.
Píšete knihu a hledáte svého vlastního kouče, který by vás při psaní vedl, dával vám zpětnou vazbu, upozorňoval na chyby a pomáhal vám dosáhnout cíle? Běžný individuální program je pro vás časově moc náročný? Máte málo času, ale přesto chcete psát knihu? Pak je varianta S (čili malá velikost), přesně to, co hledáte!
Máte hotovou první verzi rukopisu své knihy? Chcete nyní pod vedením zkušeného lektora na rukopisu ještě zapracovat? Nebo teprve knihu píšete a nechcete na to být sami? Pak je tento program vhodný přímo pro Vás! Nabídka se týká i práce na filmovém nebo tv scénáři. Termín: nepřetržitě po celý rok.
Vynikající kurz zaměřený na výuku dialogových technik. Celkem 20 hodin výuky. Zahájení: termín teprve bude vypsán
Kurz je zaměřený na psaní beletrie. Prezenční forma s výukou jednou za čas v sobotu, ideálně tedy vhodný i pro mimopražské zájemce! Chcete napsat knihu a schází vám znalost řemesla? Víte, jaké fígle používají spisovatelé na celém světě, aby jejich kniha byla čtivá a zajímavá? Chcete vědět, jak na to? Pak je tento kurz vhodný pro Vás! POUZE 10 KURZISTŮ! VELMI INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP! Zahájení kurzu: 11. ledna 2020 (turnus 1/2020)
Workshop v psaní textů. Neučí se zde teorie, vše se trénuje přímo na textech. Setkáte se s dalšími autory, zjistíte, jakou kvalitu mají vaše texty a co děláte špatně. Naučíte se vyhledávat chyby ve svých textech a opravovat je. Termín zahájení: 15. 10. 2019
ZAMĚŘENÍ: Psaní dialogů - dialogové techniky. Termín konání: 7. 7. - 14. 7. 2018 V roce 2019 se Letní škola nekoná. Uvedené informace jsou o akci z loňského roku.
Absolvovali jste u Markéty Dočekalové kurz dialogových technik pod názvem Jak psát skvělé dialogy? Pokud ano, můžete pokračovat ve speciálních dialogových dílnách, kde budete psaní dialogů trénovat ryze prakticky - psaním, psaním a opět psaním. V roce 2019 zatím nebyl tento workshop vypsán. Informace jsou jsou z výuky v roce 2018.
Unikátní kurz, který pořádá M. Dočekalová jen jednou ročně. Kurz pro velký úspěch a účinnost metody vyšel i knižně. Jedná se o 8 měsíců trvající docházkový kurz, který zahrnuje základy publicistiky, scenáristiky a literárních forem jako jsou povídka, novela a román. Sedmnáctiletá tradice! Zahájení kurzu 14. 10. 2019
Chcete napsat knihu nebo film podle příběhu, který se skutečně stal? Pak je tento kurz vhodný právě pro vás! Zahájení: kurz zatím nebyl vypsán
Poslední úprava stránky: 2019-09-09 10:37:56