Veřejné kurzy - obecné informace > Žurnalistika

JAK PSÁT PRO NOVINY, ČASOPISY A INTERNET


Teorie, rady a tipy jak se stát ve svém volném čase úspěšným novinářem. Termín: Kurz zatím nebyl vypsán. Pokud se tak stane, dozvíte se to zde.


Tento čtyřhodinový kurz je určen pro autory, kteří se chtějí stát pravidelnými přispěvateli do novin, časopisů nebo internetových médií (eventuálně chtějí psát zajímavý blog). Osvojíte si základy psaní nejvíce používaných publicistických žánrů současnosti: reportáže, sloupku, fejetonu, glosy, komentáře, rozhovoru a dalších žánrů. Součástí kurzu jsou rovněž praktické rady jak své materiály nabízet, jak správně oslovit redakci a jak se v mediálním světě pohybovat a chovat tak, abyste dosáhli co možná největšího úspěchu.

Pokud se chcete také naučit přímo pracovat se svými texty, doporučuji vám zakoupit si kurz typu "dílny" NAUČTE SE PRACOVAT S VLASTNÍM TEXTEM: dílny tvůrčího psaní." Kurz vás naučí, jak v textech hledat chyby, jak přepisovat, vylepšovat, jak dosáhnout svého cíle apod. Spojením tohoto kurzu a doporučeného kurzu typu "dílny", získáte komplexní balíček teoretických znalostí a praktických dovedností, které skvěle využijete při své další tvorbě!

ROZVRH KURZU:
Kurz je rozdělen do dvou pracovních dnů. Výuka začíná v 18 hodin a končí ve 20.00h. Obsahuje 4 čisté (60 minut x 4) hodiny výuky, dvě v jeden pracovní den a dvě ve druhý pracovní den.

POČET ÚČASTNÍKŮ KURZU: maximálně 12 účastníků

KDE SE KURZ KONÁ:
V centru Prahy. Učebna je výborně dostupná pomocí pražské MHD. Od Hlavního nádraží je vzdálena jen pár minut cesty tramvají. Týden před konáním kurzu obdrží každý účastník podrobné informace, jak se na místo výuky dostat.CENÍKCENA A CO OBSAHUJE:
Při úhradě kurzovného 45 a více dní před datem konání kurzu: 900 Kč
Při úhradě kurzovného 30 až 44 dní před datem konání kurzu: 1100 Kč
Při úhradě kurzovného 14 až 29 dní před datem konání kurzu:1300 Kč
Při úhradě méně než 14 dní před datem konání kurzu: 1500 Kč


Za kurz zaplatíte tím méně, čím dříve si ho objednáte a uhradíte kurzovné. Při úhradě kurzovného rozhoduje datum, kdy bylo kurzovné připsáno na účet pořadatele. Pokud se tedy stane, že se přihlásíte včas, například 50 dní před datem konání kurzu, ale zaplatíte nakonec tak, že kurzovné bude připsáno na účet pořadatele 30 dní před datem konání kurzu, budete muset při nástupu do kurzu v hotovosti doplatit rozdíl ceny dle výše uvedeného ceníku.

Ve výše uvedené ceně je obsaženo: 4 šedesátiminutové hodiny výuky, základní studijní materiály (vše, co potřebujete k výuce), káva a čaj. Dopravu do místa konání akce si zajišťuje každý účastník sám.

Výše uvedené ceny platily pro již proběhlé kurzy a slouží čistě pro vaši orientaci. Při vypsání nového termínu budou ceny aktualizovány.JAK SI REZERVOVAT MÍSTO V KURZU?
Pokud máte o tento kurz zájem, objednejte si ho ve-shopu na těchto stránkách nebo emailem na adrese info(zavináč)TvurciPsani.cz.

Konání kurzu se řídí obchodními a storno podmínkami zveřejněnými v menu v sekci KURZY.
Poslední úprava stránky: 2021-08-02 15:25:02