Veřejné kurzy - obecné informace > Scenáristika
Scenáristiku můžete studovat jako součást VELKÉHO KURZU TVŮRČÍHO PSANÍ nebo v několika dalších menších kurzech. V tomto kurzu je scenáristice věnována značná pozornost, ale je třeba počítat s tím, že tvoří jen část celého kurzu. Z celkového počtu 60 hodin se scenáristice věnuje 24 hodin. Tuto část není možné zakoupit samostatně, je možné zakoupit jen celý kurz.

Kromě výše uvedeného, můžete studovat PSANÍ DIALOGŮ ve víkendových kurzech, JAK NAPSAT FILM v sobotním kurzu, PSANÍ POSTAV rovněž v sobotním kurzu nebo kompletní scenáristiku v ONLINE KURZU, tedy na dálku po internetu. Také je v nabídce přednáška JAK SE PÍŠE TELEVIZNÍ SERIÁL. Tyto různorodé kurzy vypisuji postupně během školního roku, nebývají v nabídce všechny najednou.

Informace o jednotlivých kurzech scenáristiky se dočtete v článcích níže.

Pozor, to, co vidíte na stránce, nemusí být kompletní nabídka kurzů. Nezapomeňte si vždy kliknout na další stránku - v tmavě šedém proužku nad nabídkou kurzů jsou čísílka, označující stránky. Jste nyní na straně 1, pro další nabídku kurzů klikněte na stranu 2 a tak dále. Děkuji.Aktuality / Články
<< předchozí    strana: 1|2|    další >>                Článků celkem: 11
V tomto kurzu je filmová a televizní scenáristika vyučována velmi podrobně, a to celkem 24 hodin. Termín zahájení kurzu ve školním roce 2019/2020: 14. 10. 2019 Termín zahájení kurzu ve školním roce 2020/2021: 15. 10. 2020
Pokud máte připojení k internetu, je studium scenáristiky online naprosto ideální! Termín: nepřetržitě po celý rok.
Máte hotovou první verzi scénáře a nebo právě scénář píšete? Hledáte odborné vedení při psaní scénáře? Hledáte někoho, kdo vám pomůže vybrousit scénář do dokonalosti? Pak je tento program vhodný přímo pro vás! Termín: nepřetržitě po celý rok.
Vynikající kurz zaměřený na výuku dialogových technik. Celkem 24 hodin výuky. Zahájení: bude brzy vypsáno
Absolvovali jste u Markéty Dočekalové kurz dialogových technik pod názvem Jak psát skvělé dialogy? Pokud ano, můžete pokračovat ve speciálních dialogových dílnách, kde budete psaní dialogů trénovat ryze prakticky - psaním, psaním a opět psaním. Termín: Kurz zatím nebyl vypsán.
Chcete napsat knihu nebo film podle příběhu, který se skutečně stal? Pak je tento kurz vhodný právě pro vás! Zahájení: Zatím nevypsáno.
Pozor, aby nedošlo k omylu! Tento kurz není o hubnutí a formování vašeho těla! Je zaměřen na to, jak vymyslet úžasné postavy do povídky, novely, románu nebo filmu. Postavy jsou základem úspěchu každého díla. V tomto sobotním kurzu se naučíte, jak vymyslet naprosto dokonalé postavy! Termín kurzu: KURZ ZATÍM NEVYPSÁN
Kurz je naprostou nezbytností pro každého, kdo pomýšlí na dráhu scenáristy nebo spisovatele. Datum konání: KURZ ZATÍM NEVYPSÁN (je vypsána tříměsíční verze)
Pokračování úspěšného víkendového kurzu a další dvacítka technik, jak psát filmový a literární dialog! Nezbytnost pro každého budoucího spisovatele nebo scenáristu. Datum konání: TERMÍN ZATÍM NEVYPSÁN (vypsána tříměsíční verze)
Zajímá vás, jak se rodí televizní seriál od prvního nápadu až k natočenému seriálovému dílu? Přednáška vás seznámí se vším, co by vás jako autora (scenáristu) mohlo zajímat a také s mnoha zajímavosti z televizního zákulisí. Termín: PŘEDNÁŠKA ZATÍM NEVYPSÁNA
Poslední úprava stránky: 2019-09-09 10:41:38