Veřejné kurzy - obecné informace > Scenáristika
Scenáristiku u mne můžete studovat jako součást VELKÉHO KURZU TVŮRČÍHO PSANÍ nebo v několika dalších menších kurzech. Ve Velkém kurzu je scenáristice věnována značná pozornost, ale je třeba počítat s tím, že tvoří jen část celého kurzu. Z celkového počtu 60 hodin se scenáristice věnuje 24 hodin. Tuto část není možné zakoupit samostatně, je možné zakoupit jen celý kurz. Bohužel ve školním roce 2021/2022 jsem se poprvé po 20 letech rozhodla tento kurz nevypsat z důvodu práce na románu. V dalším školním roce by se opět měl tento kurz konat.

Kromě výše uvedeného, můžete studovat PSANÍ DIALOGŮ ve víkendových kurzech, PSANÍ POSTAV rovněž v sobotním kurzu nebo kompletní scenáristiku v ONLINE KURZU, tedy na dálku po internetu. Tyto různorodé kurzy vypisuji postupně během školního roku, nebývají v nabídce všechny najednou. Ve školním roce 2021/2022 je nabídka menší, protože jsem si musela udělat prostor pro práci na románu, který musím v termínu odevzdat.

Doporučuji proto zejména ONLINE KURZ SCENÁRISTIKY, který je stálicí, můžete do něj nastoupit prakticky kdykoliv, když je v něm volné místo a pro začátečníka obsahuje vše potřebné.

Informace o jednotlivých kurzech scenáristiky se dočtete v článcích níže.

Pozor, to, co vidíte na stránce, nemusí být kompletní nabídka kurzů. Nezapomeňte si vždy kliknout na další stránku - v tmavě šedém proužku nad nabídkou kurzů jsou čísílka, označující stránky. Jste nyní na straně 1, pro další nabídku kurzů klikněte na stranu 2 a tak dále. Děkuji.

Poslední úprava stránky: 2021-08-02 16:47:06