Doprava a platba

Možnosti placení v e-shopu na těchto stránkách:On-line platby pro tento web zajišťuje Platební brána ComGate . Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Případné reklamace nebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba kartou


Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

KURZ JAKO DÁREK? KOUPĚ DÁRKOVÉ KARTY


Velmi jednoduše můžete zakoupit dárkovou kartu pro kohokoliv,komu chcete věnovat dárek. Vše funguje velmi podobně jako běžná platba platební bankovní kartou. Sami si stanovíte částku, kterou chcete věnovat a vyplníte ji do kolonky "CENA DÁRKOVÉ KARTY". Dále vyplníte své jméno, e-mail a pokud je dárek pro někoho jiného (kartu totiž můžete nechat zaslat e-mailem sobě nebo přímo obdarované osobě), vyplnít e-mailovou adresu. Pokud si přejete aby byla karta zaslána e-mailem přímo obdarovanému, zaškrtnete variantu "dárková karta je pro někoho jiného" a vyplníte údaje obdarovaného. Pak už jen do pole "Message" napíšete slovní přání, které chcete, aby obdarovaný obdržel. Zbývá už jen odsouhlasit zpracování osobních údajů a kliknout na "pokračovat". Objeví se rozhraní Platební brány ComGate, do kterého zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.Vše proběhne přes internet, během okamžiku uhradíte dárkovou kartu svou bankovní platební kartou a obdarovaný obdrží elektronickou podobu nabité dárkové karty e-mailem. Pak už jen stačí, aby si zde na stránkách vybral kurz, objednal si ho a částka, na kterou byla jeho karta nabita, mu bude z ceny kurzu odečtena!

Chcete zakoupit DÁRKOVOU KARTU? KLIKNĚTE ZDE.


Platba bankovním převodem


Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. (Lidově se jí často říká "platba pomocí rychlého bankovního tlačítka".) Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak bude bez odkladu pokračováno v realizaci objednávky.

Proč nejde za všechny kurzy a produkty platit kartou nebo rychlým bankovním převodem?


Platit pomocí online platby můžete na tomto webu jen za ty kurzy a produkty, kde svítí v e-shopu žluté tlačítko ZAPLATIT KARTOU IHNED. Pokud tento nápis ve žlutém poli u kurzu nebo produktu nesvítí, může to být z těchto důvodů:

- kurz je obsazený a nová místa již nejsou k dispozici (V takovém případě je vždy možné zapsat se na seznam náhradníků nebo zájemců o další termín kurzu. Objednejte prostřednictvím e-shopu a lektorka se s vámi nejpozději během několika pracovních dnů spojí.)

- produkt je vyprodaný nebo dočasně nedostupný

- jde o typ kurzu, před jehož zakoupením je nutná konzultace s lektorkou (V takovém případě si kurz objednejte prostřednictvím e-shopu a lektorka se s vámi nejpozději během několika pracovních dnů spojí.)

V případě třetí možnosti vás tímto opatřením lektorka chrání, abyste si nezakoupili nevhodný typ kurzu.

Poslední úprava stránky: 2020-11-14 19:36:01